Sprawdzanie stanu konta w era

Jesteś abonentem sieci era i chcesz się dowiedzieć czy już jesteś na minusie czy jeszcze można wygadać trochę – jak to zrobić? Należy zaznaczyć, że w każdej sieci jest inaczej stąd ten krótki poradnik.

W przypadku ery można znaleźć informację o pewnych kodach – niestety większość z nich jest do zastosowania tylko dla prepaidów, czyli tak-tak (ewentualnie taktak – to zależy jak kto lubi, może być jeszcze tak tak).

Informacje jakie da się znaleźć na stronie Ery to nr telefonu tzw. płatnego za połączenie, gdzie można uzyskać informację o wykorzystanej kwocie oraz pozostających pakietach. Jest również możliwość uzyskania informacji o ostatnich połączeniach.

Nr telefonu pod który należy zadzwonić to:

602 963
lub
602 963 000

Jest to tzw. automatyczna informacja o kosztach rozmów przeprowadzonych od dnia wystawienia ostatniego rachunku.

Podczas połączenia jest możliwość zamówienia wysłuchanej informacji za pośrednictwem sms’a, który w zależności od obciążenia sieci przychodzi albo odrazu, albo pół dnia później – a czasem w ogóle nie ma ochoty przyjść.
Również informacja o ostatnich połączeniach może być wysyłana automatycznie sms, gdzie będzie zestawienie ostatnich połączeń telefonicznych jak i połączeń danych.

Add a comment »2 komentarze to this article

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Copyright © All Rights Reserved · Green Hope Theme by Sivan & schiy · Proudly powered by WordPress

leo