Najnowsze wydanie Skype dla iPhone ostrzega przed Jailbreak

Oto krótka informacja dla użytkowników Skype dla iPhone. Został on ostatnio zaktualizowany do 1.0.2 i zawiera pop-up ostrzegający użytkowników o uruchomieniu aplikacji na zmodyfikowanym iPhonie.

Mimo, że popularna aplikacja VoIP została wydana dla iPhone, możemy pobrać program Skype w Kanadzie poprzez stworzenie darmowego konta US iTunes. Również podajemy jak korzystać ze Skype przez 3G i mieć nieograniczone rozmowy do Kanady / USA $ 2.95US/miesiąc.

Co nowego w tej wersji Skype:
– Ulepszone wsparcie dla połączeń numerów telefonów, które nie posiadają kodu kraju
– Lepsza obsługa błędów przy wykonywaniu połączeń do sieci stacjonarnych i komórkowych, które wcześniej nie były osiągalne jeśli miał miesięczny abonament
– Rozwiązane problemy z utworzenia nowego konta, który spowodował przekierowanie klientów na nieprawidłowe strony internetowe, kiedy dokonują zakupu
– Naprawiono problem, który spowodował wyjście z aplikacji, gdy podejmowano próbę wybrania obrazka kontaktu (avatar) w czacie.

Czy aktualizacja ta wpływa na iPhone’y z Jailbreak?
Aktualizacji dla Skype przychodzi z pop-up’em wyświetlającym ostrzeżenie po zainstalowaniu najnowszych aktualizacji 1.0.2. Komunikat jest o treści: ”

Warning: This verison of Skype is only supported on unmodified iPhone OS  2.2″
[ad]
Użytkownik, który zainstalował aktualizację na swojego iPhone 2G – twierdzi, że Skype nadal pracował idealnie. Zobaczmy jak ta nowa wersja działa na iPhone 3Gs uruchomiony na firmware 2.2.1. Okazuje się, że Skype jedynie ostrzega użytkowników po jailbreaku w celu uniknięcia aktualizacji, ponieważ wie, że ludzie obchodzą cechę, że połączenia są tylko po WiFi.

Pierwsza instalacja skype powodowała problem, którego przyczyną był MobileSubstrate i objawiał się zaraz po rozruchu. Ten problem został już rozwiązany i Skype działa idealnie.

Użytkownicy, którzy zainstalowali aktualizację Skype na iPhone OS Beta 3 odkryli, że są teraz ograniczone tylko do WiFi (zgodnie z MacRumors forum). Nie ma połaczę na 3G! Poza tym, można przeczytać kilka sprzecznych raportów na temat tego, czy połączenia po 3G będzie działać po aktualizacji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Copyright © All Rights Reserved · Green Hope Theme by Sivan & schiy · Proudly powered by WordPress

leo