Skype

Sporo jest aplikacji, które warto mieć – jedna z podstawowych to Skype. Od jakiegoś czasu we władaniu M$ – no cóż kiedyś skype zapewniał szyfrowanie od końca do końca – teraz ciężko powiedzieć kto nie podsłuchuje. Tak więc aby pogadać ze znajomymi o pogodzie, poplotkować – nadaje się jak najbardziej.

Warto przywitać się z nowym Skypem dla iPhone. Przerobiony aby gadać z ludźmi, którzy mają największe znaczenie dla Nas – są na wyciągnięcie ręki.

Bądź w kontakcie używając bezpłatnych wiadomości tekstowych, głosowych lub wideo rozmów Skype.

Możliwości:

• Znajdź wszystkich swoich przyjaciół i rodzinę natychmiast – Z ponad 300 milionów ludzi za pomocą Skype, masz możliwość usłyszeć bądź zobaczyć kogoś, kogo znasz.

• Porozmawiaj używając rąk i palców – Nie ważne gdzie jesteś, twoi przyjaciele są zawsze dostępni poprzez bezpłatne wiadomości.

• Zadzwoń do ludzi z Twojego otoczenia ze Skype – Darmowe rozmowy głosowe i wideo pozwalają rozmawiać dowoli ze wszystkimi znajomymi i rodziną na Skype.

• Niski koszt połączeń do komórek i stacjonarnych – Bądź w kontakcie, nawet jeśli nie są one na Skype, korzystając z niskich kosztów połączeń z telefonami komórkowymi . i stacjonarnymi na drugim końcu miasta bądź świata

• Podziel się swoimi ulubionymi zdjęciami bądź wydarzeniami – Zrób świetne zdjęcie, które chcesz udostępnić. Wyślij go na Skype do przyjaciół i rodziny, a nie będziesz musiał martwić się o limity rozmiaru wiadomości e-mail lub MMS drogich opłat.

• wiadomości wideo – codzienne rekordy życiowe, którymi warto się dzielić i chwalić z ludźmi, którzy mają dla Nas największe znaczenie, a wiadomości są darmowe i nieograniczone (np. wideo poprzez Skype)

• Porozmawiaj z kimkolwiek, gdziekolwiek – Skype dostępny jest na smartfonach, tabletach, komputerach Mac i PC, a nawet telewizorach. Niezależnie od znajomych lub z czego korzysta rodzina, Skype jest

Dowiedz się więcej o nowym Skype dla iPhone w: https://iphone.skype.com

Wymagania systemowe: • iOS 7.0 lub nowszej (Jeśli używasz iOS6 lub wcześniejszej można pobrać najnowszą wersję z nią zgodną używając Install / Update i akceptując komunikat

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Copyright © All Rights Reserved · Green Hope Theme by Sivan & schiy · Proudly powered by WordPress

leo