Nie zaoszczędzi się – to może zamówić kartę kredytową

Czasy się zmieniają – jeszcze nie tak dawno warto było odkładać środki w banku i oszczędzać – lokaty dobowe, wysokie oprocentowanie. Aktualnie sytuacja się zmieniła i jedyne co warto to się zalużac warto 🙂 No może nie jest to najlepszy pomysł natomiast kredyt dawno nie był tak "tani". Kredyt to nie tylko ten gotówkowy czy pod hipotekę – wiadomo hipoteczny jest sporo tańszy 🙂 Jednak może czas założyć kartę kredytową? A dużo to kosztuje?

Ano może kosztuje a może nie kosztuje – wszystko zależy od tego czy chce nam się szukać na rynku. Banków jak mrówków więc oferta też zróżnicowana. Jednym bankom bardzie zależy na klientach, innym mniej.

A gdyby tak karta kredytowa była za darmo? No więc z tego co widać to może być za darmo. Oczywiście jak z większością produktów bankowych jest coś za coś. I tak np. Alior Sync daje kartę za darmo i przy wyrobieniu odpowiedniego wolumenu opłata roczna też równa zero:

Opłata za wznowienie karty rocznie

0 zł (pod warunkiem rozliczenia transakcji na łączną kwotę min. 15 000 zł w ciągu ostatnich 12 miesięcy)

35 zł (pod warunkiem rozliczenia transakcji na łączną kwotę min. 7 500 zł w ciągu ostatnich 12 miesięcy)

70 zł (w pozostałych przypadkach) 

Karta kredytowa stała się bardzo popularnym narzędziem do wszelkich płatności. Jej niewłaściwe użytkowanie jednak oznacza koszty. Klient przez pewien okres dokonuje transakcji kartą kredytową. Żeby nie zacząć płacić odsetek należy w całości spłacić zadłużenie – w przeciwnym razie zaczynają się koszty. Darmowe są tylko transkacje bezgotówkowe. W przypadku transakcji gotówkowych np. pobranie z bankomatu – odsetki są naliczane już od dnia przeprowadzenia takiej operacji (Bank Millennium się tutaj różni). 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Copyright © All Rights Reserved · Green Hope Theme by Sivan & schiy · Proudly powered by WordPress

leo