fairies

iTunes nie widzi iPhone'a


Korzystając z telefonu iPhone należy się przyzwyczaić, że większość rzeczy robi się przez aplikację firmy Apple pod nazwą iTunes. Są inne rzadziej używane natomiast tylko iTunes pozwala na pełną manipulację danymi.

Od czasu do czasu należy się spodziewać problemów. Zazwyczaj są to problemy, które da się rozwiązać poprzez standardowe kroki:
- deinstalacja wszystkiego co ma jako producent Apple (Dodaj/Usuń programy)
- wywalenie odpowiednich katalogów (szczegóły na poradniku apple.com/iphone)

Do ciekawszych problemów należy jednak sytuacja gdy mimo totalnego czyszczenia na systemie opertacyjnym desktopa lub laptopa - nadal jest brak rezultatów. Nie pomaga nawet reinstalacja systemu opracyjnego. Co wtedy?

Jest jeszcze jeden pomysł. Sprawdźmy czy na samym iPhonie lub iPodzie odpala się aplikacja iPod? Jeśli się wywala to znaczy, że jest problem z plikami w katalogu na urządzeniu przenośnym.

Należy uruchomić np. iPhone Explorer i usunąć zawartość Itunes Control. Po wykonaniu tego zabiegu powinna się zacząć uruchamiać aplikacji iPod. W tym momencie po podłączeniu iPhone do komputera i odpaleniu iTunes - urządzenie zacznie być pokazywane i od tej pory możliwa będzie komunikacja oraz synchornizacja zasobów

 

Opublikowane w kategriach: Czyszczenie, iPhone, Security, Windows, Zycie

 • Porady

 • Na wesoło ;)

  W środku nocy mąż zrywa się z łoża i przestępując z nogi na nogę trzyma się za krocze. Zaspana żona pyta się go:
  - Co ci się stało?
  - Aaaaa... bo nagle mi się baby zachciało.
  Żona rozkosznie się przeciąga i mówi:
  - No to chodź - zaprasza żona
  - No to przecież chodzę - odpowiada mąż