fairies

iTunes nie widzi iPhone'a


Korzystając z telefonu iPhone należy się przyzwyczaić, że większość rzeczy robi się przez aplikację firmy Apple pod nazwą iTunes. Są inne rzadziej używane natomiast tylko iTunes pozwala na pełną manipulację danymi.

Od czasu do czasu należy się spodziewać problemów. Zazwyczaj są to problemy, które da się rozwiązać poprzez standardowe kroki:
- deinstalacja wszystkiego co ma jako producent Apple (Dodaj/Usuń programy)
- wywalenie odpowiednich katalogów (szczegóły na poradniku apple.com/iphone)

Do ciekawszych problemów należy jednak sytuacja gdy mimo totalnego czyszczenia na systemie opertacyjnym desktopa lub laptopa - nadal jest brak rezultatów. Nie pomaga nawet reinstalacja systemu opracyjnego. Co wtedy?

Jest jeszcze jeden pomysł. Sprawdźmy czy na samym iPhonie lub iPodzie odpala się aplikacja iPod? Jeśli się wywala to znaczy, że jest problem z plikami w katalogu na urządzeniu przenośnym.

Należy uruchomić np. iPhone Explorer i usunąć zawartość Itunes Control. Po wykonaniu tego zabiegu powinna się zacząć uruchamiać aplikacji iPod. W tym momencie po podłączeniu iPhone do komputera i odpaleniu iTunes - urządzenie zacznie być pokazywane i od tej pory możliwa będzie komunikacja oraz synchornizacja zasobów

 

Opublikowane w kategriach: Czyszczenie, iPhone, Security, Windows, Zycie

 • Porady

 • Na wesoło ;)

  Facet żył na bezludnej wyspie. Miał tam wszystko. Jedzenie, picie, dach nad głową, brakowało mu jednak kobiety. 50 metrów od jego wyspy była druga wyspa, pełna pięknych, wyuzdanych kobiet. Codzień wieczorem obserwował je gdy wyczyniały harce rodem z Lesbos. A one przywoływały go, a on nie mógł płynąć, gdyż akurat w tym miejscu zawsze roiło się od rekinów... A życie było mu milsze niż sex... Pewnego dnia, gdy siedział sobie na brzegu, obserwując kobiety z drugiej wyspy, podeszła do niego złota żabka.
  -Cześć - mówi. - Jestem złota żabka. Moge spełnic Twe jedno życzenie. Jedno i tylko jedno. Zastanów się dobrze, bo szansę masz jedyną i ostatnią.
  Gość się popatrzył i mówi:
  -Walnij mi tu proszę mostek!
  Na to żabka stając na tylnich łapkach, wyginając się do tyłu:
  -Tożes wydumał....